.

.

New
45см Нови 18 Прекрасна кукла раѓа бебиња кукли за продажба на силиконски раѓа бебе кукла роден девојки играчки роденден најдобрите подароци за децата

45см Нови 18 Прекрасна кукла раѓа бебиња кукли за продажба на силиконски раѓа бебе кукла роден девојки играчки

DEN 4055.00
DEN 5711.52

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Големина : Околу 45 см
Тежина : Околу 1.3 кг
Структура : на главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се многу меки, умерено мека тешко, телото е памук, многу мека; Кукла може да екстремитети активности, можат да седат може да лага; Не стои, не може да се зборува; Платно кукла тело нема да влезете во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, очите не можат да трепка
Коса : увезени mohair , рака имплант , можат да го освежат
Облека : скроени според кукла големина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Димензии:
45см
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Батеријата:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
A1424a
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат