.

.

New
14/20 Бои/Set Акварел Четка Во Собата Мала Боја Четка Вода Четка Пенкало Уметност Сликарски Четки За Уметници

14/20 Бои/Set Акварел Четка Во Собата Мала Боја Четка Вода Четка Пенкало Уметност Сликарски Четки За Уметници

DEN 1299.00
DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
НАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : //www.aliexpress.com/store/929962
14/20 Бои/Set Акварел Четка Во Собата Мала Боја Четка Вода Четка Пенкало Уметност Сликарски Четки За Уметници

Карактеристики на стоката

Големина:
as description
Губење на материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Пакување:
Сет
Возраст:
>8 години
Рачка Материјал:
Пластични
Тип:
Акварел Четка
Тип:
боја четка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат