.

.

New
Машки пејач ноќен клуб бар тапан ДИЏЕЈ перформанс облека личност tassels sequins заковки вест панталони одговараат на

Машки пејач ноќен клуб бар тапан ДИЏЕЈ перформанс облека личност tassels sequins заковки вест панталони одговараат

DEN 10368.00
DEN 14399.52

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме да обрнете внимание
1.Сите големина зеде од вистинска предмети. Ве молиме проверете ја големината на табелата сериозно пред да се одржи редот. Ние не плаќаат за своите изгубени ако купите предмети што не ја следат нашата големина.
2.Таму можеби 1-3cm грешки, тоа е нормално pheomenon. ве молиме да се разбере.
3.Сите големина uint е сантиметар(cm), ве молиме comfirm пред да се одржи редот.
4.Половината и градите големина : тоа е една турнеја големина во ЦМ
Плаќање
1.Ние accept A Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
1.Ние ќе ви ја испратиме нашата вашата стока во рок од 7 работни дена како Aliexpress признати
вашата исплата.
2.Ние брод во светот со Кина пост воздух ,во САД ,од страна на E-пакет.
3. ако не добиете пакет по долго време , ве молиме да се обиде да контактира со локалните поштата,понекогаш пакет биде таму.
4.Време на испорака 20-60 работни дена Кина пост воздухот (Да се Бразил,Русија ,е потребно долго време)
ПОВРАТНИ информации
1. Ние не сакате да воспостави долго-рок пријателски деловен однос со вас,
па вашите повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад.
2. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
ВРАЌАЊЕ
1.Ако постојат некои оштетувања за време на превозот или квалитет.pls, контактирајте со нас во рок од 3
дена е-пошта со фотографијата на производи. Ние ќе ви понуди наплата или размена
за надомест на штета.
2.Ние прифаќаме предмет на враќање без причина, но купувачот мора да ги плати
враќање превозот цена.
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка!!!

Карактеристики на стоката

боја:
Сребро.
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Најлон
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ао Mi Ke Rong
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат