.

.

New
топла продаде - бесплатен превозот рачно изработени Miao Сребрена Рака Врежан нараквици хривнија ретро оригинални закачам

топла продаде - бесплатен превозот рачно изработени Miao Сребрена Рака Врежан нараквици хривнија ретро

DEN 612.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно


Опис
Miaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини. Постојат многу бод, везови, везови, везови, плетенка јазол вез, везени палачинка завиткани, decals, влечење цвеќиња, хит на детето, десет видови на цвеќиња, Miaoxiu покажува технолошко ниво на Miao жени висока прецизност. Но, во последно време, постојат убави жени се прашуваат, зошто е тоа стар? Зошто работите се валкани, па дури и недостатоци. Тој рече мојот. Стариот вез е на рака извезени од старите времиња, а тоа е на неколку години. Стариот е неизбежна, но исто така и малку подобро, изгледа нови. Валкани и blemish се сите траги на време врнежи, тоа е неизбежно.

Карактеристики на стоката

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Етнички
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
firehorse
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A
Поставување Тип:
Prong поставување
Пол:
Мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат