.

.

New
CXG DS60T DS90T DS110T електрични лемење железо rework станица за лемење, заварување алатки температура се прилагоди Toolkit

CXG DS60T DS90T DS110T електрични лемење железо rework станица за лемење, заварување алатки температура се

DEN 1651.00
DEN 2063.52

Количина на стоки
Достапно

Електрични Лемење Железо за полнење 110 W 220 V Температура Прилагодливи ЕУ PLUG силикони кабелот за напојување лемење морон жица паста Карактеристики : Мал обем, но моќни функции,двојно копчиња дизајн Враќање на температурата брзо,само неколку секунди за да го достигне 350 C Висок квалитет на греење на елемент,висок степен на температура чувствителност Два вида на температура на екранот модел. (Степени ºC ,Фаренхајтови ºF ) се Надополнуваат вредност на температурата преку microcomputer. Грешка маргина помалку од +/-5 ºC Високи-температура отпорни,висока изолација,мека на допир моќ кабел. LCD дисплеј. температура на екранот е јасно на прв поглед. Висок степен на специјални материјали,со високи-температура отпорни и силна анти-статички. Ние ќе ја испратите вашата избраниот подарок пакет

Карактеристики на стоката

моќност:
110V НАС, 220V ЕУ
Температурата Стабилност:
80'C~450'C
Бренд Име:
Riesba
Излезна Моќност:
60W 90W 110W
Излезна Температура:
80'C~450'C
Број На Модел На:
DS60T DS90T DS110T
Текст Voltagle:
220v & 110v
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат