.

.

New
4 x 1kg Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP C9730A 5500n 5550 5550dn 5550dtn за Canon C3500 C 3500 Печатач

4 x 1kg Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP C9730A 5500n 5550 5550dn 5550dtn за

DEN 8390.00
DEN 10487.52

Количина на стоки
Достапно


започнете
крајот 4 x 1kg/торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP C9730 A C9730 C 9730 A 9730 5500 5500dn 5500dtn 5500hdn Печатач
ТОНЕР КЕРТРИЏ МОДЕЛ :
C9730 A Црна
C9731 A Синозелена
C9732 A Магента
C9733 A Жолта
Се КОРИСТИ ЗА Брат ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ ЛИСТАТА : За HP Laser Jet 5500/5500dn/5500dtn/
5500hdn/5500n/5550/5550dn/5550dtn
За Canon Image Class C3500
БОЈА : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
ПАКУВАЊЕ : Алуминиум Торба
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА : 4 x 1000g/торба/боја
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА : 4 x 1.05 КГ/ВРЕЌА/Боја
100% компатибилен со оригиналниот

Карактеристики на стоката

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
КАНОН,HP
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат