.

.

New
Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Ауди А1 А2 А3 А4 A5 A6 A7 A8 Q2 Q3 П5 Q7 S3 S4 S5 S6 S7 S8 TT TTS RS3 RS4 RS5 RS6

Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Ауди А1 А2 А3 А4 A5 A6 A7 A8 Q2 Q3 П5 Q7 S3 S4 S5

DEN 169.00
DEN 187.68

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа точка, да се спречи рака-mucsle парализа, уживајте во вашиот удобно возење време ! Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Потпирач за Подлога

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
FSD013
Материјал Тип:
PU
Бренд Име:
JINGHANG
Објектот Должина:
26cm
Објектот Тежина:
120g
Година:
сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат