.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода пати ровот грб лабава со долги ракави печати сврти надолу јака ровот школка ВО ПАРК

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода пати ровот грб лабава со долги ракави печати сврти надолу јака ровот школка ВО ПАРК

DEN 4300.80

Количина на стоки
Достапно


Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.(Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на нормалниот опсег.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.БИСТА НА 100-112 CM,РАКАВ ДОЛЖИНА 56 CM.
Стандард на Услуги трае околу 20-25 бизнис дена.
Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено,
Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната . Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас. Прв
време,
ние работиме; следниот пат,
ние станат пријатели.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Лицето кое го сака, го сака тоа "е, исто така, idle" нема строги правила на облекување, кој е да се биде во можност да одат на вечера, на елегантен фустан — во високо-ниво на социјални прилики,
Кога луѓето се исполнат, тоа ќе биде голема воздишка, о, имате три убави огради од куќата!
Неограничено проширување на поклопецот е на три куќа етикета, највисок степен на признавање на класичните елементи на модата!!!
ДИМЕНЗИИ : ДОЛЖИНА 106 CM.) може да биде подолго од вообичаеното време.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Што ќе се носат, на авионот пред рака стуткани во еден куфер, може да се излезе.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
Issey Miyake господар еднаш рече :
Она што најмногу им е потребно на луѓето не е облека, тие треба да бидат внимателни во врска, но облеката што може да се носат и се носат.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Декорација:
Копчето,Spliced
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
слободни
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Стил:
Streetwear
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Облека Должина:
Долго
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат