.

.

New
TBP772 Индискиот Гроздобер Накит Бакар Инкрустирани Шарени Камен Приврзоци Голема

TBP772 Индискиот Гроздобер Накит Бакар Инкрустирани Шарени Камен Приврзоци Голема

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Индискиот Гроздобер Накит Бакар Инкрустирани Шарени Камен Приврзоци Голема Пеперутка
2018 Пролет Нови Пристигнување
*инкрустирани шарени зрнца.
*гроздобер цвет и сл.
*прекрасна големина,
***************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Секој е направен од страна на страна,па можеби секој е мала различни, ние само се обезбеди 98% исто како и сликите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
mytery.com
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
TBP772
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
гроздобер накит
Метал:
бакарни легури
Место на Потекло:
Непал
Тежина:
30-33g
Инкрустирани:
лажни тиркизна, корали и сл.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат