.

.

New
мапата на светот mousepad 800x300x3mm подлога за глушец notbook компјутерски глушец подлога Млечниот пат игри padmouse гејмер да тастатура глувчето душеци

мапата на светот mousepad 800x300x3mm подлога за глушец notbook компјутерски глушец подлога Млечниот пат игри

DEN 691.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ziasmul
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
големина 800x300x3mm
Големина:
L
Материјал:
Гума
Стил:
Популарната
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат