.

.

New
BYKSKI Целосно Покривање на Графички картички Вода Блок се користи за ASUS RX580-DUAL-O8G RGB Светлина графичкиот процесор Радијатор Бакар Блок Транспарентен Акрилик

BYKSKI Целосно Покривање на Графички картички Вода Блок се користи за ASUS RX580-DUAL-O8G RGB Светлина графичкиот

DEN 4608.00

Количина на стоки
Достапно

Блок Поддршка :
Се користи за ASUS DUAL-RA580-O8 G RGB светлина поддршка поврзете АУРА
1. Pls бидете сигурни дека вашиот графичкиот процесор картичка е во компатибилен листата, во спротивно не можат да работат. 2. На сина мечка само за екранот, без да се во пакет. 3. ако не можете да се сигурни дека вашата картичка одговара или не,pls се поврзете со нас за поддршка. 4. ова е точно за PCB вода го блокирате,ако вашата картичка PCB е различен,тоа не можат да работат. ПХБ е многу, многу важно,pls бидете сигурни во тоа.
Превозот Совети :
пакет ,подобро од Кина Пост.
0.5 кг
2kg ,подобро од e Packet или Aliexpress Стандард на Превозот.
Ако сакате батеријата и контролер заедно,pls испораката од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.
e Packet,Кина Пост,Aliexpress Стандард превозот сите мал пакет, безбедно да се помине на Царинската управа.
Aliexpress Premuim Express е бизнис експрес , неколку ризик се провери и да плаќаат данок од страна на Царинската управа ,до различни земја на Царинската управа.
Тоа е надвор од нашата контрола.ние не сме одговорни за вашите плаќање на даноци. Pls се размислува за тоа кога ќе цел од страна на Aliexpress Premuim Express.
Ако имате било какво барање за прогласи вредност во incovie,pls ни пишуваат.

Карактеристики на стоката

Бучава:
17dBA
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Течност Имајќи
Волумен На Воздух:
20CFM
Бренд Име:
bykski
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, Intel
моќност:
0.9 W
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
120x120x25mm
Линии:
Никој
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
A-AS58DUAL-X
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат