.

.

New
10Pcs/Многу Стакло Назад Покритие За Huawei Чест 8 Лајт Капакот на Батеријата P8 Лајт 2017 Назад Задниот Домување Врата со Лепило + Лого

10Pcs/Многу Стакло Назад Покритие За Huawei Чест 8 Лајт Капакот на Батеријата P8 Лајт 2017 Назад Задниот Домување

DEN 1327.68

Количина на стоки
Достапно

10 Pcs/Многу Стакло Назад Покритие За Huawei Чест 8 Лајт Капакот на Батеријата P8 Лајт 2017 Назад Задниот Домување Врата со Лепило + Лого
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Huawei Чест 8 Лајт Пакет : 10 PCSX Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот Ful l Име .
Слики покажуваат :

Карактеристики на стоката

боја:
Злато, Мешана Боја, Бела, Сина, Црна
Број На Модел На:
За Huawei Чест 8 Лајт
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Материјал:
Стакло
боја:
Злато/Бело/Црно/Сино
Функција:
Батеријата На Задниот Поклопец+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака
Главниот Екран Со Големина:
5.0 Инчи
квалитет:
А+++
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат