.

.

New
2018 Пролет Жените Dresse Цветни Печати Стојат боја Затворени половината долг ракав Замав Фустан Vestidos

2018 Пролет Жените Dresse Цветни Печати Стојат боја Затворени половината долг ракав Замав Фустан Vestidos

DEN 2246.00
DEN 3744.00

Количина на стоки
Достапно

Големина Должина Биста Половината S 115cm 84cm 66cm М 116cm 88cm 70cm L 118cm 92cm 74cm XL 119cm 96cm 78cm

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Лето Дрво
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет
Деколте:
Стенд
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат