.

.

New
Сина со Црна Цвет папокот Прстен Мода Жените Тело Стомак Бар Пирсинг Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик Бар

Сина со Црна Цвет папокот Прстен Мода Жените Тело Стомак Бар Пирсинг Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2017
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат