.

.

New
Dofaso златен туш поставите Европски стил месинг миксер допрете ѕид монтирани бања големите врнежи од дожд туш тапа

Dofaso златен туш поставите Европски стил месинг миксер допрете ѕид монтирани бања големите врнежи од дожд

DEN 30005.00
DEN 31584.00

Количина на стоки
Достапно

Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите 5. Како транзит време варира.
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Ние можеме да брод на светот ,земји кои не се во нашата листа ,pls контактирајте со нас за превозот цена Политика на Враќање : 1. Ние обично брод од страна на Кина Пост, Fedex ,DHL,или ЕМС некои директни линии за некои земји.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција :
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да
се реши проблемот на ваше задоволство.
Вашето задоволство е наша мисија!
Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Период на гаранција : Default 2 годишна гаранција (почнувајќи од датум на испраќање) за сите производи, освен ако не е наведено на одреден објект страници.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е вистинскиот. Не-Неисправни Производи (10% restocking плаќање ќе се наплаќа) - во рок од 14 дена од денот на приемот. Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Обично пратката може да се организира во рок од 5 работен ден по примањето на плаќање.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Dofaso златен туш поставите Европски стил месинг миксер допрете ѕид монтирани бања големите врнежи од дожд туш тапа
Ова е нашата продавница домашна страница :
Повратни информации од корисниците :
Превозот Политика : 1. Бесплатен Превозот за пост pls се провери според Превозот цена детали 7. Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Купувачот е одговорен за врати пратката. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Се враќа за размена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од следниве периоди : 2. Ние брод според адресата на Aliexpress.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Карактеристики на стоката

Големина:
8 inch
Тип:
Rotatable Кревање Тип
Број На Модел На:
638
Функција:
Ладна и Топла,Мерењата Чешми
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Dofaso
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
туш ѕид тапа сет
marke цена :
989 ДОЛАРИ
Инсталирајте Големина:
1/2 инч
Висина:
90-115cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат