.

.

New
2018 Жените се Извршува Т-маица спортски Брз Сува лабава маичка на Кратки Ракави Дами фитнес Јога џогирање Т кошула Плажа носат

2018 Жените се Извршува Т-маица спортски Брз Сува лабава маичка на Кратки Ракави Дами фитнес Јога џогирање

DEN 857.00
DEN 902.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
Повеќе
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат