.

.

New
Договор мала маса. Бојадисана зајакнато стакло чај маса ноќни табела .19

Договор мала маса. Бојадисана зајакнато стакло чај маса ноќни табела .19

DEN 7604.00
DEN 8544.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Големина:
002
Инсталација Метод:
собранието
Укината:
No
Стил:
Модерен Минималистички
is_customized:
No
Место на Потекло:
Кина
Со Складирање:
Yes
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
001
Изглед:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Е Повече:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ANDYWINSS
Со Ролки:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат