.

.

New
8 Различни Обоени Овална Бисери во Слатководни Остриги Школка 5pcs/многу Нови Ориз Бисери Мини Чудовиште Мешавина Боја Бисер Мега MusselABH832

8 Различни Обоени Овална Бисери во Слатководни Остриги Школка 5pcs/многу Нови Ориз Бисери Мини Чудовиште Мешавина

DEN 868.00
DEN 1084.80

Количина на стоки
Достапно

L eaving ни порака
2.
Нигериската Жените Изјава Ѓердан Свадба Додатоци Злато Семе Мониста Цвеќиња Африка Свадба Накит Сетови Бесплатен Превозот ABK972
ТОПЛА ПРОДАЖБА
(Се разбере повеќе попуст информации,ве молиме кликнете на нив)
1) што обично се користат DHL да брод стока за цел повеќе од 100$ .Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.60 /set
Нови Кристал Накит Постави Африкански Свадба на Божиќ Подарок Накит Поставите Нигериската Партија Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот ABS323 US$ 72.ако сте задоволни со предмети и нашите услуги , ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5star , ние со задоволство ќе го стори истото за вас .00 /set
Новиот Дизајн Африкански Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Поставите Божиќ Подарок Свадба & Партија Накит Поставите Бесплатен Превозот ABS065 US$ 58.Aliexpress trademanager
2015 година Нови Пристигнување бижутерија Постави Африкански Модни Кристал Монистра Поставите Нигериската Свадба Свадба Накит Бесплатен Превозот ABS201-1 САД$ 69.70 /set
Нова Жешка Beaded Мода Накит Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Жените Кристал Поставите 18 K Злато Бесплатен Превозот ABS151 US$ 67.90 /set
Топла Продажба Кристал Лабава Монистра Африка Свадба Свадба Накит Поставите Blue&Fuchsia Бисери Ѓердан Мода Бесплатен Превозот ABC1050 US$ 122.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
www.
2) Сите елементи на вашата цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање
1.com/store/1267779
1.77 /set
Неверојатни Африкански бижутерија Комплети За Жени Christmas Gift Накит Постави Африкански Накит Сетови 18k 2014 година Бесплатен Превозот ABC303 US$ 77.сите од нив се од трети лица за плаќање!
2.ние прифаќаме alipay и кредитна картичка.23 /set
До 2015 Нова Мода Африкански Crsytal Монистра Накит Поставите Нигериската Партија Бисери Ѓердан Топла Свадба Подарок Сет Бесплатен Превозот ABC993 US$ 73.Ако треба да се плати со нас преку : ве молиме контактирајте со нас!
3.90 /set
Прекрасна 5 Слоеви Африка Свадба Монистра Свадба Накит Жените бижутерија Поставите Кристал Бисери Ѓердан Бесплатен Превозот ABC1006 US$ 144.59 /set
Најновите Божиќ Накит Поставите Партија Африкански Накит Поставите Нигериската Beaded Накит Поставите Мода Дама Накит Поставите Бесплатен Превозот ABS004 US$ 46.90 /set
Шарени Африка Свадба Партија Кристал Монистра Африкански Монистра Накит во Собата За Жените Нигериската Мода Нов Сет Бесплатен Превозот ABS469 US$ 70.за било која причина ,не сте satisfide со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рамките на 7days откако ќе се примени предмети и ќе земе под враќање превозот цена.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.29 /set
Прекрасни Црвени Корални Монистра Свадба Поставува Африкански Нигериската Ѓердан Накит Дубаи Злато Жените Накит Поставите Бесплатен Превозот ABS032 US$ 42.60 /set
До 2015 Нов Африкански Монистра во Собата За Жените Нигериската Свадба Бисери Ѓердан Кристал Мода Накит Поставите Бесплатен Превозот ABC337 US$ 56.00 /set
Тренди Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Свадба Накит Поставите 18k Жените Ѓердан 2015 Година Нови Бесплатен Превозот ABC220 US$ 69.Парите е сигурен во aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.80 /set
Африка Свадба Монистра Накит Поставите рачно изработени Кристал Свадба Накит Поставите Нигериската Ѓердан во Собата За Жените Бесплатен превозот ABJ569 US$ 82.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ABH832
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
мис mousaie
Бисер Квалитет:
ААА
Бисер Форма:
Совршено Круг
Објектот Форма:
Овална Форма
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
боја:
Црвено/Fuchsia Розова/Кафе Злато/Чоколадно Кафена/18colors
Тип На Објект:
Повеќе Бисери/3-10 Бисери во Слатководни Oyester
Oyester:
Слатководни Oyester
Големина на монистра:
7-8mm/6-7mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат