.

.

New
Жените Блузи Јакна Bolero Три Quater Одблесокот Ракав Шема Бохемија Тенка Кошула Капчиња Blusas Блузи Печатење Лето Блузи

Жените Блузи Јакна Bolero Три Quater Одблесокот Ракав Шема Бохемија Тенка Кошула Капчиња Blusas Блузи Печатење

DEN 596.00
DEN 839.52

Количина на стоки
Достапно


Име на производ : Жените Јакна Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер Стил : Случајни Повод : Плажа, на Улица, Секојдневни Пакет : 1* Јакна
Една Големина одговара за речиси луѓе Shouder : 54cm Градите : 122cm Wiast : 122cm Хип : 128cm Ракави : 30cm Должина : 78cm
1. Ние ги користиме на Aliexpress стандард превозот, ова shippment е Aliexpress сопствени shippment, многу брзо и безбедно. 2. Бродот време за 10-60 дена според земјата различни времето за испорака на различни, Ако не можете да добиете парцела на време, ве молиме контактирајте нашата служба за корисници прво. 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, Шведска клиенти ве молиме внимание на вашата земја даноци.
1. Ние гарантираме сите производи се со висок квалитет и сосема нов.2. Сите производот се 100% исто како фотографии. 2. Ако најдете производот не сте купиле, ве молиме контактирајте со нас услугата на купувачи, ние ќе ви одговори со 24hours.
1. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил или Trade Manager, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, на парцела задоцнување или квалитетот, не е добро, ние ќе ви ги даде задоволителен одговор, ви Благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
QWQINGWU
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
CS1704
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат