.

.

New
TWOTWINSTYLE Фенер Ракав Блуза Женски Turtleneck Возбудува Еден Гради Тенок Кошула Блузи 2018 Пролет Мода ОЛ Облека

TWOTWINSTYLE Фенер Ракав Блуза Женски Turtleneck Возбудува Еден Гради Тенок Кошула Блузи 2018 Пролет Мода ОЛ

DEN 821.00
DEN 1416.00

Количина на стоки
Достапно


ГОЛЕМИНА
S : Биста : 84cm,Должина : 65cm,Половината : 78cm
М : Биста : 88cm,Должина : 66cm,Половината : 82cm
L : Биста : 92cm,Должина : 67cm,Половината : 86cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
1.Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.
2.Стандард на Услуги тоа се обично 7 до 15 дена во Америка, Русија, Канада, Австралија, Франција, Велика Британија, Украина, Израел, Норвешка, Саудиска Арабија, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).
3.DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
4.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Бренд Име:
TWOTWINSTYLE
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
TBL11796
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Стил:
Канцеларијата Дама
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат