.

.

New
Нови Лето Жешко Rompers Жените Jumpsuit V Деколте, Секојдневен Облека Jumpsuit Солидна Памучна Облека Комбинезони Домот Повеќе-Боја

Нови Лето Жешко Rompers Жените Jumpsuit V Деколте, Секојдневен Облека Jumpsuit Солидна Памучна Облека Комбинезони

DEN 538.00
DEN 867.36

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
fafa4314
Бренд Име:
Liva девојка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Playsuits
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат