.

.

New
НОВО! 480pcs/многу Големина 1cm Sequins Paillettes шиење Занает Со Страна Дупка Стомак Танц Pendant DIY Додатоци

НОВО! 480pcs/многу Големина 1cm Sequins Paillettes шиење Занает Со Страна Дупка Стомак Танц Pendant DIY Додатоци

DEN 81.00
DEN 81.12

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : 10 mm рамен круг sequins со 1 страна дупка Производ Големина: Кол 10мм, дупка со големина приближно 1.0 mm. Пакетот Вклучува : 480cs sequins по многу. Производ во Боја : Микс Мат Lila и Зелена боја, како на фотографијата. Производ Забелешка : ве Молиме овозможи некои мали разлики во тон на боја на фотографијата и вистински објект, бидејќи на професионалната фотографија, осветлување, се следи светлината и контрастот. Производ Фотографии Покажуваат : Повеќе Бои за да се Покаже За Нас : Ние сме Sequins производители директна продажба, ние имаме повеќе од илјада различни дизајни на sequins. Со повеќе од 10 години искуство на sequins бизнис се толку многу клиенти од целиот свет. Ве молиме проверете подолу дел од нашиот каталог на Sequins дизајн. Ве молиме слободно контактирајте со нас за било dounts на производот. Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по плаќање завршен примени. Да USA & Canada : Околу 10-15 дена; На Европската : Околу 15-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 45-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL/ФЕДЕКС со дополнителни поштенски;DHL/ФЕДЕКС : 3-7 ЕМС : 5-15 Working дена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши. Негативен фидбек е не помага за решавање на проблемите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас и ако ви се допаѓа.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Sequins
Број На Модел На:
1cmsidehole
Обликот:
Круг
Спецификација:
6-20mm
Употреба:
Чевли,Чанти,Облека
Функција:
Не-Дисторзија,Отпорност На Триење,Еко-Пријателски,Отпорност На Топлина
Бренд Име:
ipatches
Дебелина:
0.15 mm
Материјал:
ПВЦ
боја:
како Слика
Големина:
Dia 1cm
дупка:
1 Страна Дупка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат