.

.

New
10pcs/многу 21*13mm Симпатична Крило Срцето Глеѓ Шарм Метал Приврзоци Злато база Мода Накит Додатоци за DIY рачно изработени

10pcs/многу 21*13mm Симпатична Крило Срцето Глеѓ Шарм Метал Приврзоци Злато база Мода Накит Додатоци за DIY

DEN 142.00
DEN 177.60

Количина на стоки
Достапно


ОПИС
Количина : ќе добиете 10pcs / пакет Приближно на Големината :
21*13mm Главната Боја :
како на сликата прикажани Конверзија :
1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал :
Цинк Легура
6398195600994712 Топла Накит Канапи US $ 3.69 /пакет US $ 3.55 /пакет US $ 3.56 /парче US $ 11.50 /парче US $ 3.88 /пакет US $ 10.99 /пакет US $ 7.63 /парче US $ 0.80 /парче
6398195600994712 Топла Накит Канапи US $ 3.69 /пакет US $ 3.55 /пакет US $ 3.56 /парче US $ 11.50 /парче US $ 3.88 /пакет US $ 10.99 /пакет US $ 7.63 /парче US $ 0.80 /парче

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Бренд Име:
koraba
Број На Модел На:
M
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат