.

.

New
ChengBright 10 Јарди Жолта Петел Опашка Пердув Трим Coque Пердув Средување На Пердув За Занаети Фустан, Здолниште Костими Plumes

ChengBright 10 Јарди Жолта Петел Опашка Пердув Трим Coque Пердув Средување На Пердув За Занаети Фустан, Здолниште

DEN 614.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно


Cheng Bright 10 Јарди Жолта Петел Опашка Пердув Трим Coque Пердув Средување На Пердув За Занаети Фустан, Здолниште Карневал Носии Plumes

Карактеристики на стоката

Големина:
1 Yards, 5 Yards, 10 Yards
Шема:
Обоена
Бренд Име:
ChengBright
Материјал:
Пилешко Пердув
Број На Модел На:
Коктел Пердув Дополнителните Трим
Ширина:
12-14 inch / 30-35 CM
Должина:
1Yards / 5Yards / 10Yards
квалитет:
Како слики
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат