.

.

New
Силиконски Носителот Мат Кујна Додатоци Не се лизга Отпорни на Топлина Trivet Тенџере Мат Увеселителен парк Перница Placemat Тенџере Носителот Март

Силиконски Носителот Мат Кујна Додатоци Не се лизга Отпорни на Топлина Trivet Тенџере Мат Увеселителен парк

DEN 85.00
DEN 107.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Светла боја, изгледа убаво.
Одлична топлинска изолација ефект, да се спречи scalding топлина и заштита на табелата.
Жешко тенџере јадења може да се директно поставени на овој силикони мат.
Анти-пропадна дизајн, може да бидат поставени на вашиот автомобил да се одржи остатоци без да стравува од паѓање.
Исто така корисен кога е тешко да се unscrew шишиња.
Материјал : силикон
Боја : Зелена/Црвен/Портокал/Жолта
Големина : приближно(Dxšxv) 21.5 x 16 x 0.6 cm / 8.5 x 6.3 x 0.24 инчен
Количина : 1 Компјутер (САМО носителот мат содржи) Забелешка : Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Pc Носителот на Мат

Карактеристики на стоката

боја:
R
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Силикони
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
MYU451
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
боја:
Големина:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат