.

.

New
Висок Квалитет Роден во Мај 1958 60 Години Се Страшни Tees Mens Луди Преголеми Дечко Tshirt

Висок Квалитет Роден во Мај 1958 60 Години Се Страшни Tees Mens Луди Преголеми Дечко Tshirt

DEN 644.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со Ознаки на Мажите со Кратки Ракави Tshirts
Моден:
Streetwear Хип Хоп Европската Уникатен Tee Кошули
дизајн:
Аниме ТВ Филм, Музика, Спорт Бенд Знаме Тема
Должина:
Short Sleeve T Shirt
Мека индекс:
Мека Памучна Лето Tee
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни Мажи, Жени, Млади Момци маици
Повод:
Улица Home Office Партија
за подарок:
Т Риза за Денот на Таткото Дечко
Обичај Шема:
Печатење На Логото Графички Писмо Новина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат