.

.

New
Здраво Вертикален Очи Ѕид Налепници Decal Бања Дома Отстранлив Водоотпорен ПВЦ Ѕид Налепници

Здраво Вертикален Очи Ѕид Налепници Decal Бања Дома Отстранлив Водоотпорен ПВЦ Ѕид Налепници

DEN 35.00
DEN 48.00

Количина на стоки
Достапно

Опис
Дизајниран за да ги красат или се заштити вашиот ѕид во вашиот ѕид од прашина, отпечатоци итн.
Вертикален очи ѕид налепници со ""здраво"" знаци, во потрага персоналните, око-фаќање и стилски.
Отстранлив ѕид налепница може да се отстрани лесно и не оштети вашите ѕидови.
Изработени од ПВЦ материјал, без мирис, mildew доказ, лесни, тешки и трајни.
Водоотпорен ѕид налепница, одговара за бања, кујна, дневна соба, итн.
Може да се лепат на мебел, електрични апарати, ѕидови, стакло.
Добар подарок за вас и вашите пријатели.
Спецификација :
Боја : покаже како слики.
Големина на примена : 35x10cm.
Заврши големина : 35x10cm.
Материјал : ПВЦ.
Забелешка
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.
Пакет се вклучени :
1* ѕид налепница.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
feiqiong
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
JJ9058-00
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат