.

.

New
Мото Додатоци 6 8 10 mm CNC главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За 650 Versys 1000 Versys 2012-2014 Z 750 z750

Мото Додатоци 6 8 10 mm CNC главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За 650 Versys

DEN 415.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно


ставка детали
објектот состојба : 100% нов бренд
објектот материјал : алуминиум
објектот боја : како на сл шоу
објектот големина : 6mm 8мм 10mmm
објектот fitment : За универзален
pacakge : 1 пар
објектот се покаже

Карактеристики на стоката

боја:
Црна М8
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
СС-001
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
мотоцикл гром завртки
Материјал Тип:
6061 Алуминиум легура по ЦПУ Машински + Anodizing
топ големина:
6 8 10мм
боја:
Црна, Сина, Црвена, Сребрена
Функција:
мотоцикл гром завртки
Fitment1:
За Z1000 Z-1000
Fitment2:
за gsxr 750 600
Fitment3:
за benelli 300 600
Fitment4:
За Z800 Z-750
Пакување:
1 пар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат