.

.

New
Artryst Ретро Модуларен HD Печатени Платно Постер Рамка 5 Панел морскиот брег Куќа Сценографијата Уметност Сликарство Оркестарот Дневна Соба Ѕид

Artryst Ретро Модуларен HD Печатени Платно Постер Рамка 5 Панел морскиот брег Куќа Сценографијата Уметност

DEN 530.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно


8146762686757208 Пејзаж сликарство US $ 15.76 /set US $ 15.73 /set US $ 15.74 /set US $ 15.76 /set US $ 15.83 /set US $ 15.88 /set US $ 15.93 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set Големина Size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x12inx2,8x16inx2,8x20inx1) Size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inx2,12x24inx2,12x32inx1) Size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Врамени
На врамени опција е 5 парче платно дека е веќе на дрвена рамка и е подготвен да се откажам.
Тоа изгледа како убава како што се гледа на сликата погоре. Не Врамени не врамени платно е само 5 парче печати на платно без дрвена рамка. Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. 1. e Packet 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS
4. DHL Услуги на Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Пад На Превозот
Ако сте заинтересирани во нашите производи, на чекање за вас да ме контактирате. Ако рс ќе има нешто треба помош, ве Молиме контактирајте го сервисот и ние'll стапите во контакт во рок од 24 часа!

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 3 Формулиран, Големина 3 Врамени
Број На Модел На:
jcyg-53
Рамка:
No
Бренд Име:
Artryst
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Од:
Кина
Проширување screwApplication:
Ѕидот DecorationFrame
Подготвени да HangCustom Слика:
Прифатливо
WoodFeature:
1.5x2cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат