.

.

New
LARBLL Експерт Резервоарот за Вода Капа за Миење Радијатор Покритие За Peugeot 106 205 206 306 307 406 Citroen C4 Picasso Saxo Xantia Xsara

LARBLL Експерт Резервоарот за Вода Капа за Миење Радијатор Покритие За Peugeot 106 205 206 306 307 406 Citroen

DEN 270.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

LARBLL Експерт Резервоарот за Вода Капа за Миење Радијатор Покритие За Peugeot 106 205 206 306 307 406 Citroen C4 Picasso Saxo Xantia Xsara
Состојба : 100% Нови
Материјал : abs Пластика
Боја : сина
Големина : околу 155 x 58mm
Дел број : M103710000
Одговара за citroen :
За C4 2004 - 2015
За C4 GRAND PICASSO 2006 - 2015 година
За C4 GRAND PICASSO јас 2009 - 2015
За C4 PICASSO 2007 - 2015 година
За SAXO 1996 - 2004 година
За XANTIA 1993 - 2003 година
За XSARA 1997 - 2005
За XSARA PICASSO 1999 - 2015
Одговара за peugeot :
За 106 1991 - 2015
За 205 1987 - 1998 година
За 206 1998 - 2015
За 206 CC 2000 - 2010
За 206 SW 2002 - 2015
За 306 1993 - 2002 година
За 307 2000 - 2015
За 307 CC 2003 - 2015
За 307 ШВ 2002 - 2015
За 406 1995 - 2004 година
За 806 1994 - 2002 година
За Експерт 1996 - 2015
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да ја купите.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Peugeot Модел:
206
Производителот Дел Број:
M103710000
Објектот Должина:
155mm
Објектот Ширина:
58mm
Објектот Тежина:
0.03KG
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
радијатор капа
Осветленост Дел Број:
M103710000
Земја/Регион на Производство:
CN
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
M103710000
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат