.

.

New
NOKOTION A000073400 DATE2DMB8E0 Главниот Одбор За Toshiba Satellite L640 L645 Лаптоп Плоча HM55 HD4500 графика

NOKOTION A000073400 DATE2DMB8E0 Главниот Одбор За Toshiba Satellite L640 L645 Лаптоп Плоча HM55 HD4500 графика

DEN 3602.00
DEN 3792.00

Количина на стоки
Достапно


NOKOTION A000073400 DATE2 DMB8 E0 Главниот Одбор За Toshiba Satellite L640 L645 Лаптоп Плоча HM55 HD4500 графика


Карактеристики на стоката

Форма Фактор:
ATX
Број На Модел На:
L640 L645
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Чипсет:
intel HM55
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Пристаништа:
WIFI
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
NOKOTION
Меморија канал:
Двојно
Пакет:
Yes
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат