.

.

New
Радио D-Облик Слушалка Слушалка за Уво во Кука Микрофон PTT Слушалка За RT8 RT3 За TYT MD-390 За Kenwood Baofeng Радио Слушалки

Радио D-Облик Слушалка Слушалка за Уво во Кука Микрофон PTT Слушалка За RT8 RT3 За TYT MD-390 За Kenwood Baofeng

DEN 369.00
DEN 511.68

Количина на стоки
Достапно

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Простор на две-пински : 11mm Компатибилен : за Kenwood KPG за KPG27 D,KPG29 D,KPG48 D,KPG49,KPG55 D,KPG56 D,KPG62 D,KPG66 D,KPG69 D,KPG70 D,KPG74 D,KPG75 D,KPG77 D,KPG82 D,KPG87 D за Kenwood ТА за TH-D7,TH-D7 A,TH-D7 AG,TH-D7 E,TH-F6,TH-F6 A,TH-F7,TH-F7 E,TH-G71,TH-G71 A,TH-G71 E,TH-K2,TH-K2 A,TH-K2 E,TH-K2 ET,TH-21,TH-21 AT,TH-21 BT,TH-22,Th-22 A,TH-22 At,TH-22 E,TH-25,TH-26,TH-27,TH-28,TH31 AT,TH41 AT,TH41 BT,TH-42,TH-42 A,TH-42 AT,TH-42 E,TH-45,TH-46,TH-47,TH-48,TH-55,TH-75,TH-77,TH-G71,TH-205,TH-215,TH-225,TH-235,TH-235 A,TH-235 E,TH-315,TH-415 за Kenwood TK за TK-208/308,TK-220/320,TK-240/340,TK-240 D/340 D,TK-248/348,TK-250/350/353,TK-260/360,TK-260 G/360 G,TK-270/370,TK-270 G/370 G,TK-272 G/372 G/373 G,TK-278 G/378 G/388 GPro-Talk,TK-430/431,TK-2100/3100 Pro-Talk,TK-2102/3102/Pro-Power,TK-2107/3107,Pro-Talk,TK2207,TK3207,TK-2160/3160 BAOFENG Речиси Сите : UV5 R,UV8,UV8 D,UVB5,UVB6,A52 ,UV5 RA,UV5 RC,UV5 RD,UV5 RE,UV5 RE+,F8,F8+,BF-480,490,320,V6,V7,V8,658,520,530,999,888,777,666 s,777s/888s,F8+,A5,388 A за POFUNG за УВ-A52,УВ-82,УВ-8,УВ-6,УВ-5 R,888s,5 RA за HYT за TC286/386/2685/3865/6685/278/378/388/2100/2088 за WOUXUN ,КГ-UV8 D,UV6 D,UVD1 PUV-899/PUXING PX-777,PX-888,PX-888 K,PX-325,PX-358 за QUSHENG /LINTON/TYT итн Речиси сите со две pin приклучокот, Поранешен pin дијаметар од 3,5 мм и 2,5 mm во дијаметар по pin, двојно pin од 8 мин рок,11 mm центар на растојание од 2 pin Пакет : 1 X 2 Pin G-Форма Слушалката Слушалката за Kenwood
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите на нашите предмети се Сосема Нови 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Навивам линија што го прави слушалка модерен и практичен.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На earbud се вклопува удобно во вашето уво лесно која ги држи вашите разговори приватни 6. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 mm стерео (врвот pin).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Радио D-Облик Слушалка Слушалка за Уво во Кука Микрофон PTT Слушалка За RT8 RT3 За TYT MD-390 За Kenwood Baofeng Радио Слушалки
speicification : 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (2) Поврзани сајтови : ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, аеродроми, казина, фабрики за производство, конвенции, концерти, магацини, и бучни околини 7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Слушалка Слушалка за Уво во Кука Микрофон PTT Слушалка За Retevis
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Is_Display:
No
воки токи слушалка:
D-облик слушалки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат