.

.

New
Девет засекогаш круна шарм Пол мажи хематит накит камен монистра Нараквици за жените pulseira masculina feminina bileklik

Девет засекогаш круна шарм Пол мажи хематит накит камен монистра Нараквици за жените pulseira masculina feminina

DEN 216.00
DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно


Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодариме
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земји
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

Карактеристики на стоката

Должина:
6 inch, 6.5 inch, 7 inch, 7.5 inch, 8 inch, 8.5 inch, customize size
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Девет засекогаш
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
1803225
Обликотшема:
круна
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
монистра големина:
4mm
Тип:
круна
Dropshipping:
Yes
Се прилагодите:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат