.

.

New
Modun Преносни Мијалник sprayer Туш Enema Анален Чистење Цевка Вагинален Почиста Туш Меки Силиконски Млазницата Тоалет и Мијалник Туш Совет

Modun Преносни Мијалник sprayer Туш Enema Анален Чистење Цевка Вагинален Почиста Туш Меки Силиконски Млазницата

DEN 261.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Достапно


Modun Преносни Мијалник sprayer Туш Enema Анален Чистење Цевка Вагинален Почиста Туш Меки Силиконски Млазницата Тоалет и Мијалник Туш Совет
Опис : Мијалник Спреј Материјал : Силикон Врска : G1/2" Работен Притисок : 0.1-1.0 Mpa Работа живот : 500000 пати Црево Должина : 1.5 м/59inch Погоден : комерцијални, дома, бања,бања, хотел, бар, итн За производот 5 нога црево придава лесно да било стандард туш систем Одговара на стандард туш системи (4 инчи) Туш Enema & Doche Комплет доаѓа со многу млазници тек за регулирање прилог ви овозможува да контролирате колку многу или колку малку вода сакате Таа, исто така доаѓа со 5ft метал црево за леснотијата на користење
Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "туш" со црна торба(било други барања, ве молиме да ни оставите порака)

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
modun
Spary Тип:
Вертикална
Допрете дупка:
Една Дупка
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање:
Една Дупка
Број На Модел На:
FX-101M
мијалник материјал:
Силикони
Мијалник преносни посебни:
аналниот чистење
Мијалник тип:
Преносни Мијалник sprayer
Инсталирајте тип:
Монтажа На Ѕид
Spary Тип:
Вертикална мијалник
enema боја:
Црна enema
Мијалник туш функција:
мултифункционален
Туш мијалник функција:
анусот Вагинален измијте
Производот:
секс здравјето на производот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат