.

.

New
MFI Сертификација LED будилник со FM Радио, Bluetooth Звучници USB Полнење ПОМОШЕН Текст Направени за iPhone/iPod/iPad

MFI Сертификација LED будилник со FM Радио, Bluetooth Звучници USB Полнење ПОМОШЕН Текст Направени за iPhone/iPod/iPad

DEN 6864.00

Количина на стоки
Достапно

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.5 милиметарски џек за не-bluetooth репродукцијата на музика, USB приклучок за полнење на вашиот уред додека истовремено играње на музика, радио антена, и повеќе. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
MFI Сертификација LED будилник со FM Радио, Bluetooth Звучници USB Полнење ПОМОШЕН Текст Направени за i Phone/i Pod/i Pad
МУЛТИ-ФУНКЦИЈА за АЛАРМ : Функции како FM Радио, Аларм, Телефон/Таблет гледање стојат, bluetooth безжична говорник, телефонски повик звучник, и уредот полнење центар!
Радио Часовник Со Аларм
Будилникот функции како традиционално радио часовник со двојна будилник прилагодувања за радио тјунер, и дигитални време дисплеј со аларм и текст прикажете ги информациите.
Партија во Задниот
На задната страна на Часовникот за Аларм има 3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Сет 2 аларми за себе или за вас и вашиот партнер
Опремени со радио антена за локалните FM радио станици
Вклучува Далечинска Контрола
Алармот на Часовникот доаѓа со лесен далечински управувач за да пристапите до Алармот целосен опсег на функции од вашиот кревет, на каучот, и повеќе. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Целосна функција пристап со вклучен безжичен далечински управувач
Да поставувате аларми, да ги прилагодувате поставките, snooze, музика контролите за репродукција, радио подесување, и повеќе.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.

Карактеристики на стоката

Тип:
Аларм Часовниците
Ширина:
14mm
Должина:
71mm
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Екран Тип:
LED
Стил:
Модерна
Функција:
Антички Стил
Бренд Име:
EAAGD
Број На Модел На:
F0506
Дисплеј Тип:
Дигитални
Тежина:
900g
Дијаметар:
14mm
Форма:
Единствен Лик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат