.

.

New
Ѕид Сад Носителот Ѓубре Торба Фармацевт Рециклирање Торба Складирање Кутија Пластична Кујна Намирници Кантите Организатор На Домаќинство

Ѕид Сад Носителот Ѓубре Торба Фармацевт Рециклирање Торба Складирање Кутија Пластична Кујна Намирници Кантите

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Спецификации :
Материјал : Пластика
Бои : Бела
Големина : Прибл. 14.5*6.6*6.5 cm
Карактеристики :
- Еднократно, трајни,и практичен.
- Може да ви помогне продавница пластични лабава кеси, простор за заштеда.
- Може да се закачите или висат на ѕидот лесно и удобно.
- Месеци е лесно со лепило влошки.
- Идеален за чување и издавање кеси и да ја задржите вашата кујна уредни и чисти.
- Може да поставите кеси се тркалаат во кутија,па како да се повлече кеси една по една брзо.
- Добар за кујна, продавница, нови простории, итн.

Карактеристики на стоката

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
dehub
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PE
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Dehub Сад Носителот Кеса Ѓубре
Употреба:
Сад Носителот Кеса Ѓубре
Точка име :
кеси за отпадоци складирање кутија
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Ѓубре Торба Фармацевт
Функција:
рециклирање
едб кутија:
Организаторот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат