.

.

New
Endoscope Интраорална Камера Поврзете со Андроид Паметен Мобилен Телефон со Бесплатен СТАН Дијаметар 5.5 мм Модул Школка & Водоотпорен IP66

Endoscope Интраорална Камера Поврзете со Андроид Паметен Мобилен Телефон со Бесплатен СТАН Дијаметар 5.5 мм

DEN 773.00
DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно


Функции и Карактеристики
Андроид endoscope е нов тип на електронски производи. Предностите на овој производ се : мали димензии, мала тежина, пред крајот модул школка дијаметар 5.5 мм, средниот дел од инсталацијата на кутијата за контрола, може да го прилагодите осветлувањето на екранот на шест LED светла, фати imagephotographed по камерата директно се чуваат во Android мобилен телефон, можете да го видео,целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа.
Апликацијата Области :
Интраорална камера систем ;
подводна камера ;
водоотпорен Микро-камери;
моторно возило детектор;
канализација цевковод детектор;
пребарување и спасување ;
кривични и обичај детектор ;
археолошки откривање ;
на PCB откривање ;
домашна нега ;
воздухопловна и вселенска индустрија ;
грижа и трактори индустрии ;
нафтени дупчења индустрии ;
конструкции и така натаму.
Спецификации :
1.Камерата главата надворешниот дијаметар е 7mm; Вкупна должина : 3.5 M; водоотпорен ниво : IP66
2.Резолуција : 640*480 30ftps
3. Android интерфејс; focaldistance : 6 cm
4.Net Тежина : 0.16 kg; Бруто Тежина : 0.12 kg; Пакување големина : 120mm*90mm*40mm
Употребата на СТАН метод
Стан инсталиран, мобилен телефон десктоп икона ќе се појави : иконите се како што следува
1, Предмети ќе се испраќаат навремено по плаќање на проверка.
2, За Aliexpress стандард превозот, нормално ние ќе се прогласи vaule на 10-20 ДОЛАРИ или вашите детали барања за декларацијата.
3, Aliexpress стандард превозот време на пристигнување е помеѓу 15 и 60 дена (Бразил 60-90 дена). Ако вашиот објект не пристигне во рок од 39 дена, ве молиме ги споделите со нас. Ако не ја прими стоката во 60 дена (Бразил 90 дена), ние ќе се 100% наплата на вашата исплата.
4, За DHL или други изразат начин, нормално ние ќе го прогласам за вистинско име и вредноста на вистинската стока вредност. Ако ви се допаѓа ние се изјасни како вашето барање, ве молиме оставете забелешка или порака според нарачката, ние ќе направиме се што вашето барање.
1, Една година гаранција за производ ќе нареди од нас!
2, Ние не можеме да им понудат гаранција услуга за производи кои имаат вештачки штета, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : bumped од страна на корисникот / падне во вода од страна на корисникот / расклопување од страна на корисникот / други вештачки штета откриен од страна на официјалниот сервис центар.
3, За врати производ, ве Молиме, напишете ја вашата цел Не. на хартија и го стави во кутија.Кажете ни се врати следење Бр. и следење на сајтот.
Вашето задоволство е наша вечна потрага. Како на следната слика, ве молиме да ни даде Целосна 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за коригирање тоа. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
1m, 2m, 3.5 m, 5m, 7m, 10m
Леќа (mm):
5.5 мм
Број На Модел На:
WTA-А5
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
ccthook
Жица Тип:
мека жица
видео микроскоп:
monocular камера
Зголемување На Односот На:
Макс VGA за паметен телефон
андроид endoscope:
СТАН за Андроид Паметен телефон
Мали Димензии:
пред крајот модул школка дијаметар 5.5 мм
Мала тежина:
Нето тежина
Контрола Кутија во средината на кабел:
може да го прилагодите осветлувањето на екранот на шест LED светла
фотографирате слика фотографирана:
на Фотографијата е зачувана во Андроид мобилен телефон
Водоотпорен Ниво:
IP66
android интерфејс:
фокусно растојание
Фото-земање и Видео снимање:
погодно за набљудување и следење анализа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат