.

.

New
1 BUC 6 6.5 Инчен Автомобил Универзална Говорникот Изолација Прстен Soundproof Памучна Подлога

1 BUC 6 6.5 Инчен Автомобил Универзална Говорникот Изолација Прстен Soundproof Памучна Подлога

DEN 95.00
DEN 128.64

Количина на стоки
Достапно

1 BUC 6" 6.5" Инчен Автомобил Универзална Говорникот Изолација Прстен Soundproof Памучна Подлога
Функција : 100% Сосема Нов, Не Се Користи. Светла боја, добри и квалитетни и издржливи. Лесно да се инсталира. За да се спречи квалитет на звукот дифузија, апсорпција вратата Ехо, подобрување на звучници. Спецификации : Боја : Црна Тип : Памук Soundproof Материјал : Пена за Позиционирање : Автомобил Вратата Дијаметар : 19.5 cm/7.68" Внатрешен Дијаметар : 14.5 cm/5.71" Height : 2.5 cm/0.98" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 0-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Говорникот Soundproof Прстен

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
1AA900311
Објектот Тежина:
54g
Година:
2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
19.5cm
Материјал Тип:
пена
Објектот Должина:
19.5cm
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Висина:
19.5cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат