.

.

New
GT1749V 729325 турбополнач Млазницата прстен 070145701K / 070145701KX турбо Млазницата прстен за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDi

GT1749V 729325 турбополнач Млазницата прстен 070145701K / 070145701KX турбо Млазницата прстен за Фолксваген

DEN 2417.00
DEN 2544.00

Количина на стоки
Достапно


GT1749 V 729325 турбополнач Млазницата прстен 070145701 K / 070145701 KX турбо Млазницата прстен за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.5 TDi
Турбополнач Дел Број : 729325 / 729325-5003 S / 729325-5002 S / 070145701 K / 070145701 KX / 070145701 KV За "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.5 TDI AXD 130 КС

Карактеристики на стоката

Објектот Висина:
5
Производителот Дел Број:
729325 / 729325-5003S / 729325-5002S
Touareg-Година:
2014,2011,2013,2012,2015
Објектот Ширина:
8
Специјални Функции:
моторот
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Другиот Дел Број:
070145701KV
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Touareg
Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Објектот Тежина:
0.5
Осветленост Дел Број:
070145701K / 070145701KX / 070145701KV
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
железо к18
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
729325 / 729325-5003S / 729325-5002S
Дел Број 2:
070145701K / 070145701KX / 070145701KV
Дел Број 3:
070145701KV
тип 1:
турбо полнење Млазницата Прстен
тип 2:
турбо Млазницата прстен
ОДГОВАРА ЗА:
За Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI AXD 130 КС
Одговара за 2:
за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDi
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат