.

.

New
Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Чипка Ракав Вечер Формално Gown Облека Де Соаре Долго Vestido Де Феста Долго Плус Големина

Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Чипка Ракав Вечер Формално Gown Облека Де Соаре Долго Vestido Де Феста Долго

DEN 3418.00
DEN 3840.00

Количина на стоки
Достапно


Ако сакате да се облекува во custom size,ве молиме љубезно дозволете ми да знам следниве мерења :
1.Целосна Биста=_______CM.
2.Половината=__________CM.
3.Колковите=___________CM.
4.Рамо до подот(со чевли) : __________CM.
_________________________________________________________________________________
Вистинската слика :

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
Кроена
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Кристално
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ДОЖД CHOI
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат