.

.

New
10Pcs DIN466-Б GB806 M3 M4 M5 Поцинкуван Knurled Палецот Орев Iinstrument Рака ги Заостри Орев 3D Принтери Делови Завеса Ѕид

10Pcs DIN466-Б GB806 M3 M4 M5 Поцинкуван Knurled Палецот Орев Iinstrument Рака ги Заостри Орев 3D Принтери

DEN 90.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
M4, M3, M5, M6
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
42
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Палец Ореви
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат