.

.

New
КЕЈТ Фотографија Backdrops 10X20 Позадина Свадба Фотографија Backdrops Цвет Бели Завеси Затворен Бела Позадина за Студио

КЕЈТ Фотографија Backdrops 10X20 Позадина Свадба Фотографија Backdrops Цвет Бели Завеси Затворен Бела Позадина

DEN 1583.52

Количина на стоки
Достапно


За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Можете да не контактирате преку Ali Express . Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е предности за дебела крпа? А : Најмногу лесна ширина на 300cm. Може да се перат и пеглаат, светлината се тесни.Се користи како за внатрешна и надворешна фотографија. П : Како можам да се прилагодите на позадината ? А : (Позадина за продажба)Можете да праќате кориснички информации и големината на нашата служба за корисници ,нашите дизајнери ќе дизајн за вас. (Позадина не е на продажба)Можете да праќате слики или идеи и големина што ви треба за нас , нашата дизајнерка ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 200cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 300cm, H 300cmxW 600cm, кориснички големини, H 150cmxW 200cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
HJ03018
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Свадба
Новиот Материјал Предности:
Лесна, перат, може да се пеглање
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Користат за :
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина:
Fixed size and custom size
shippment:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
Попуст:
5% За повеќе од 3 еез
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат