.

.

New
ЦРНА ОСИЛ Студ Обетки за Жените 1.8 g 925 Фунта Сребрен Накит Пеперутка Црно-Бела Boucle D'oreille Свадба Brincos T055

ЦРНА ОСИЛ Студ Обетки за Жените 1.8 g 925 Фунта Сребрен Накит Пеперутка Црно-Бела Boucle D'oreille Свадба Brincos

DEN 500.00
DEN 832.80

Количина на стоки
Достапно


Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавна-конвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајна
Квалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!
Траен и Анти-избледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светла
Сребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
Црна Осил
Пол:
Жените
Certificate Type:
CNAS
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
T055
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
1417191881716
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Стил:
Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат