.

.

New
5Pcs за GoPro додатоци Безбедност Осигурување Tether Ремени Со Налепница на Монтирање на Комплет За GoPro Херој 6 5 4 3+ 3 SJ4000 Xiaomi Yi

5Pcs за GoPro додатоци Безбедност Осигурување Tether Ремени Со Налепница на Монтирање на Комплет За GoPro Херој

DEN 152.00
DEN 174.72

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Употреба на камера tether и лепило сидро дополнително да се обезбеди вашиот Go Pro камера во екстремни услови. На tethers прикачите на камерата домување е задна врата и лепило подлога прикачите на вашиот опрема. Карактеристики : Материјал : PC + 3 M лепило Тежина : 6g / 0.2 оз За : Gopro 6 5 5 S 4 S 4 3+ 3 2 1 SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 M10 M20 SJ6 xiaomi yi xiaomi 4 K EKEN H8 H8 R H9 H9 R W9 Компатибилен со сите видови на камерата движење на заштита кутија камера Пакет листа : 1 * Лепило Планината со Рака

Карактеристики на стоката

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SP-21x5
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат