.

.

New
50Pcs Шарени Круг Смола Мрачно Шиење Копчиња Бележник Knopf Bouton DIY копчиња 10мм Дома Декорација Додатоци

50Pcs Шарени Круг Смола Мрачно Шиење Копчиња Бележник Knopf Bouton DIY копчиња 10мм Дома Декорација Додатоци

DEN 82.00
DEN 160.80

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0084

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
H0084
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат