.

.

New
Топла Продажба 316L не ' Рѓосувачки Челик Обетки за Жените Совршен Полиран обрачот Обетки Луксузен Накит

Топла Продажба 316L не ' Рѓосувачки Челик Обетки за Жените Совршен Полиран обрачот Обетки Луксузен Накит

DEN 135.00
DEN 135.36

Количина на стоки
Достапно


MOQ 1pair Големина 7mm Тежина 6g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EU1172
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина (Должина * Ширина):
4*22mm
Тежина:
6.5g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат