.

.

New
032318 нова жешка човек платно торба машки гласник торба

032318 нова жешка човек платно торба машки гласник торба

DEN 763.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Платно
Обликот:
Повик Tote
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат