.

.

New
Огромен Пром Фустани Жените Накит Мед Topaz925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан 19 Инчи TF263 Бесплатен Превозот

Огромен Пром Фустани Жените Накит Мед Topaz925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан 19 Инчи TF263 Бесплатен Превозот

DEN 1196.00
DEN 1708.80

Количина на стоки
Достапно


Огромен Пром Фустани Жените Накит Мед Topaz925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан 19 Инчи TF263 Бесплатен Превозот

Карактеристики на стоката

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Pendant Големина:
45x30mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
TF263
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
925 Sterling silver
Функција:
Моден
Компатибилност:
Подароци
боја:
мед
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
должина на ѓердан:
19 инчи
Тежина:
340ct
Метал Печат:
925,Фунта
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Романтични
Главниот Камен:
топаз
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат