.

.

New
Добар Квалитет Слоевит Брзини Steampunk Црна Чипка Ѓердан Ѓердан

Добар Квалитет Слоевит Брзини Steampunk Црна Чипка Ѓердан Ѓердан

DEN 398.00
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Топла Продажба Различни Брзини со Црвени Кристали Готски Црна Чипка Steampunk Ѓердан Ѓердан Жените Гроздобер Накит Nickle слободни
Ако се прави на големо бизнис, pls ја напушти масажа на нас за најдобра фабрика цена.
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Карактеристики на стоката

Должина:
30cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Чипка steampunk ѓердан
Бренд Име:
Cykopv
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Чипка
Pendant Големина:
2.5 cm
Обликотшема:
Брзини
Функција:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат