.

.

New
Feelworld Преносни за Носење Торба за Feelworld FW759 FW759P FW74K FW760 Aputure VS-1 FineHD други 7 Инчен dslr фото Видео Монитори

Feelworld Преносни за Носење Торба за Feelworld FW759 FW759P FW74K FW760 Aputure VS-1 FineHD други 7 Инчен

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно


11178
11628 Топла продажба на производот
Карактеристики :
ЕВА Следи Чување на Сметководствена Случај за Feelworld FW759/760 NW759/760 и други 7inch Монитор.
Внатрешни димензии : Aprox. 22*19*8.5 cm/ 8.6*7.4*3.34 во
Тешко ЕВА надворешната школка, водоотпорен. Компактен и лесен за чување во ранци или пренесувајте-на багажот.
Вграден-во Мрежа zippered џеб, Држејќи Појас и Zippered Затворање обезбеди сите околу заштита.
ЕВА Сметководствена Патување Случај наменета за голем број на уреди и додатоци, батерии, полначи кабли, адаптери, монитори, ПРЕДВОДЕНА видео светла и други повеќе уреди.
Овој случај, кој се користи заедно со нашите исечок сунѓерот блокови, во голема мера ќе се зголеми нејзината заштита способност и да го зголеми својата вредност во употреба.
Пакетот Вклучува : 1* Случај Торба

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
FotoPal
Пакет:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат